Privacy Log (1.0.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: 1 hour | @count hours
tr[0]: 1 saat
tr[1]: @count saat

en: 1 day | @count days
tr[0]: 1 gün
tr[1]: @count gün

en: Never
tr: Asla

en: Privacy
tr: Gizlilik

en: 1 week | @count weeks
tr[0]: 1 hafta
tr[1]: @count hafta

en: Database logging settings
tr: Veritabanı günlük kaydı ayarları
