Privacy Log (1.0.0) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: 1 hour | @count hours
uk[0]: @count година
uk[1]: @count години
uk[2]: @count годин

en: 1 day | @count days
uk[0]: @count день
uk[1]: @count дні
uk[2]: @count днів

en: Never
uk: Ніколи

en: Privacy
uk: Конфіденційність

en: 1 week | @count weeks
uk[0]: @count тиждень
uk[1]: @count тижні
uk[2]: @count тижнів

en: Database logging settings
uk: Налаштування ведення журналу бази даних
