Private (8.x-2.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Content
fa: محتوا

en: Private
fa: خصوصی

en: Allows users to mark content as private, and hide that content from visitors.
fa: اجازه به کاربران جهت خصوصی کردن محتوا و مخفی کردن آن از بازدیدکنندگان

en: Access control
fa: کنترل دسترسی

en: Privacy
fa: حریم شخصی
