Private (8.x-2.0-alpha2) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Content
id: Konten

en: Private
id: Privat

en: Allows users to mark content as private, and hide that content from visitors.
id: Izinkan pengguna menandai konten sebagai pribadi, dan sembunyikan konten tersebut dari pengunjung.

en: Access control
id: Kendali akses

en: Privacy
id: Privasi
