Private (8.x-2.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Content
uk: Вміст

en: Private
uk: Приватне

en: Allows users to mark content as private, and hide that content from visitors.
uk: Дозволити користувачам позначати матеріали як приватні і приховувати їх від відвідувачів.

en: Access control
uk: Контроль доступу

en: Privacy
uk: Конфіденційність
