Private content (8.x-2.0-alpha3) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Content
ca: Contingut

en: Private
ca: Privat

en: Allows users to mark content as private, and hide that content from visitors.
ca: Permet als usuaris marcar contingut com a privat, i ocultar-lo dels visitants.

en: Access control
ca: Control d'accés

en: Privacy
ca: Privacitat
