Private content (8.x-2.0-beta1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: Private
hr: Privatno

en: Allows users to mark content as private, and hide that content from visitors.
hr: Dozvolite korisnicima da označe sadržaj privatnim i sakriju ga posjetiteljima.

en: Public
hr: Javno

en: Access control
hr: Kontrola pristupa
