Private content (8.x-2.0-rc2) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Content
et: Sisu

en: Private
et: Privaatne

en: Allows users to mark content as private, and hide that content from visitors.
et: Võimaldab kasutajal märkida sisu privaatseks ning peita seda külastajate eest.

en: Public
et: Avalik

en: Access control
et: Ligipääsu kontroll

en: Privacy
et: Privaatsus
