Private content (8.x-2.2) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Content
pl: Zawartość

en: Private
pl: Prywatne

en: Public
pl: Publiczna

en: Access control
pl: Kontrola dostępu

en: Privacy
pl: Prywatność

en: Mark content as private
pl: Oznacz zawartość jako prywatną

en: Edit private content
pl: Edytuj prywatną zawartość

en: Edit content marked as private
pl: Edytuj zawartość oznaczoną jako prywatną
