Private content (8.x-2.2) - en to pt translation catalogue (7 entries)

en: Content
pt: Conteúdo

en: Private
pt: Privado

en: Allows users to mark content as private, and hide that content from visitors.
pt: Permite aos utilizadores marcar o conteúdo como privado, e ocultar o conteúdo aos visitantes.

en: Public
pt: Público

en: Access control
pt: Controlo de acessos

en: Privacy
pt: Privacidade

en: Privacy settings
pt: Definições de privacidade
