Private content (8.x-2.2) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Content
sv: Innehåll

en: Private
sv: Privat

en: Allows users to mark content as private, and hide that content from visitors.
sv: Tillåt användare att markera innehåll som privat, och dölj det innehållet för besökare.

en: Public
sv: Offentlig

en: Access control
sv: Behörighet

en: Privacy settings
sv: Sekretessinställningar
