Private files download permission (3.0.2) - en to fr translation catalogue (14 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Access control
fr: Contrôle d'accès

en: Yes
fr: Oui

en: Settings
fr: Paramètres

en: Path
fr: Chemin

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: User
fr: Utilisateur

en: Roles
fr: Rôles

en: Id
fr: Identifiant (ID)

en: Role
fr: Rôle

en: Users
fr: Utilisateurs

en: Save settings
fr: Enregistrer les paramètres

en: Enable debug mode
fr: Activer le mode de débogage

en: Directory path
fr: Chemin du répertoire
