Private files download permission (3.1.1) - en to cs translation catalogue (10 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Access control
cs: Kontrola přístupu

en: Yes
cs: Ano

en: Settings
cs: Nastavení

en: Path
cs: Cesta

en: User
cs: Uživatel

en: Roles
cs: Role

en: Users
cs: Uživatelé

en: Save settings
cs: Uložit nastavení

en: Directory path
cs: Cesta k adresáři
