Private files download permission (3.1.2) - en to ro translation catalogue (10 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Access control
ro: Control acces

en: Yes
ro: Da

en: Settings
ro: Setări

en: Path
ro: Cale

en: User
ro: Utilizator

en: Roles
ro: Roluri

en: Role
ro: Rol

en: Users
ro: Utilizatori

en: Save settings
ro: Salvare opțiuni
