Private files download permission (3.1.2) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Access control
sk: Kontrola prístupu

en: Yes
sk: Áno

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Path
sk: Cesta

en: User
sk: Používateľ

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Role
sk: Kategória používateľov

en: Users
sk: Používatelia

en: Save settings
sk: Uložiť nastavenia

en: Enable debug mode
sk: Zapnúť ladiaci mód

en: Directory path
sk: Cesta k priečinku
