Private files download permission (3.1.2) - en to es translation catalogue (11 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Access control
es: Control de acceso

en: Yes
es: Sí

en: Settings
es: Configuración

en: Path
es: Ruta

en: User
es: Usuario

en: Role
es: Rol

en: Users
es: Usuarios

en: Save settings
es: Guardar configuración

en: Enable debug mode
es: Activar modo de depuración

en: Directory path
es: Ruta del directorio
