Private files download permission (3.1.2) - en to mn translation catalogue (9 entries)

en: Delete
mn: Устгах

en: Access control
mn: Хандах удирдлага

en: Yes
mn: Тийм

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Path
mn: Зам

en: User
mn: Хэрэглэгч

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: Users
mn: Хэрэглэгчид

en: Save settings
mn: Тохиргоог хадгалах
