Private files download permission (8.x-2.1) - en to bo translation catalogue (12 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Access control
bo: བེད་སྤྱོད་ཚོད་འཛིན

en: Yes
bo: ཡིན

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Path
bo: སྦྲེལ་ལམ

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Id
bo: ཨང་རྟགས

en: Role
bo: འགན་ནུས

en: Users
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Save settings
bo: སྒྲིག་འགོད་ཉར་ཚགས
