Private files download permission (8.x-2.1) - en to de translation catalogue (14 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Access control
de: Zugriffskontrolle

en: Yes
de: Ja

en: Settings
de: Einstellungen

en: Path
de: Pfad

en: User
de: Benutzer

en: Roles
de: Rollen

en: Id
de: ID

en: Role
de: Rolle

en: Users
de: Benutzer

en: Save settings
de: Einstellungen speichern

en: Enable debug mode
de: Debug-Modus einschalten

en: Directory path
de: Verzeichnispfad

en: Are you sure you want to delete the directory %path from the control list?
de: Möchten Sie das Verzeichnis %path aus der Kontrollliste löschen?
