Private files download permission (8.x-2.1) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Access control
hu: Hozzáférés szabályozás

en: Yes
hu: Igen

en: Settings
hu: Beállítások

en: Path
hu: Útvonal

en: ID
hu: Azonosító

en: User
hu: Felhasználó

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Id
hu: Azonosító

en: Role
hu: Szerepkör

en: Users
hu: Felhasználók

en: Save settings
hu: Beállítások mentése

en: Directory path
hu: Könyvtár útvonal
