Private files download permission (8.x-2.1) - en to id translation catalogue (10 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Access control
id: Kendali akses

en: Yes
id: Ya

en: Settings
id: Pengaturan

en: Path
id: Jalur

en: User
id: Pengguna

en: Roles
id: Peran

en: Role
id: Peran

en: Users
id: Pengguna

en: Save settings
id: Simpan pengaturan
