Private files download permission (8.x-2.1) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Path
kn: ಮಾರ್ಗ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Roles
kn: ಪಾತ್ರಗಳು

en: Role
kn: ಪಾತ್ರ

en: Users
kn: ಬಳಕೆದಾರರು
