Private files download permission (8.x-2.2) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Access control
ur: رسائی کا اختیار

en: Yes
ur: ہاں

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Path
ur: پاتھ

en: ID
ur: شناخت

en: User
ur: صارف

en: Roles
ur: رولز

en: Save settings
ur: ترتیبات کو محفوظ کریں
