Private files download permission (8.x-2.1) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Delete
pt: Eliminar

en: Access control
pt: Controlo de acessos

en: Yes
pt: Sim

en: Settings
pt: Definições

en: User
pt: Utilizador

en: Roles
pt: Grupos de utilizador

en: Role
pt: Grupo

en: Users
pt: Utilizadores

en: Save settings
pt: Guardar definições
