Private Message (3.0.0) - en to be translation catalogue (34 entries)

en: Default action
be: Прадвызначанае дзеянне

en: Delete
be: Выдаліць

en: Author
be: Аўтар

en: Actions
be: Дзеянні

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Message
be: Паведамленне

en: Settings
be: Налады

en: Label
be: Подпіс

en: View
be: Праглядзець

en: URL
be: Спасылка

en: Updated
be: Абноўлена

en: 1 hour
be: 1 гадзіна

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Created
be: Створана

en: Separator
be: Раздзяляльнік

en: To
be: Каму

en: From
be: Ад

en: Last update
be: Апошняе абнаўленне

en: 1 day
be: 1 дзень

en: System
be: Сістэма

en: Send
be: Адаслаць

en: Configuration
be: Налады

en: Uninstall
be: Выдаліць

en: Ascending
be: Узыходны

en: Descending
be: Зыходны

en: Size of textfield
be: Памер тэкставага поля

en: Entity
be: Сутнасць

en: Form
be: Форма

en: 1 minute
be: 1 хвіліна

en: Display type
be: Тып паказу

en: Autocomplete matching
be: Аўтадапаўненне супадзенняў

en: Delete link
be: Выдаліць спасылку

en: Placeholder
be: Запаўняльнік

en: View mode
be: Лад выгляду
