Private Message (3.0.0) - en to ug translation catalogue (20 entries)

en: Default action
ug: سۈكۈت مەشغۇلات

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Label
ug: بەلگە

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: URL
ug: ئادرېس

en: Updated
ug: يېڭىلاندى

en: 1 hour
ug: 1 سائەت

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: To
ug: تاپشۇرۇپ ئالغۇچى

en: From
ug: يوللىغۇچى

en: Last update
ug: ئاخىرقى يېڭىلىنىشى

en: 1 day
ug: 1 كۈن

en: System
ug: سېستىما

en: Send
ug: يوللاش

en: Configuration
ug: لايىھە

en: Uninstall
ug: ئۆچۈرۈش
