Private Message (3.0.1) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Delete
br: Dilemel

en: Subject
br: Danvez

en: Edit
br: Kemmañ

en: Settings
br: Arventennoù

en: View
br: Gwel

en: Size of textfield
br: Ment an tachenn skrivañ
