Private Message (3.0.1) - en to eo translation catalogue (30 entries)

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Subject
eo: Temo

en: Actions
eo: Agoj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Edit
eo: Redaktu

en: Message
eo: Mesaĝo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo

en: Unknown
eo: Nekonata

en: User
eo: Uzanto

en: Created
eo: Kreita

en: Active
eo: Aktiva

en: Block
eo: Bloko

en: Url
eo: URL

en: To
eo: Al

en: From
eo: De

en: Last update
eo: Lasta ĝisdatiĝo

en: System
eo: Sistemo

en: Send
eo: Sendu

en: Configuration
eo: Agordoj

en: Uninstall
eo: Malinstalu

en: Size of textfield
eo: Grandeco de tekstokampo

en: Autocomplete matching
eo: Kongruado de aŭtomataj kompletigitiloj

en: Placeholder
eo: Lokokupilo

en: View mode
eo: Vidoreĝimo
