Private Message (3.0.2) - en to km translation catalogue (26 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Actions
km: អំពើ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Message
km: សារ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Label
km: ស្លាក

en: View
km: មើល

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Unknown
km: មិន​ស្គាល់

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Active
km: សកម្ម

en: Block
km: ប្លុក

en: To
km: ជូន​ចំពោះ

en: From
km: ពី

en: Last update
km: ការ​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព​ចុងក្រោយ

en: System
km: ប្រព័ន្ធ

en: Send
km: ផ្ញើ

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Uninstall
km: លុប

en: Size of textfield
km: ទំហំ​វាល​អត្ថបទ
