Private Message (3.0.3) - en to cs translation catalogue (43 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Author
cs: Autor

en: Subject
cs: Předmět

en: Actions
cs: Akce

en: Edit
cs: Upravit

en: Message
cs: Zpráva

en: Settings
cs: Nastavení

en: Name
cs: Jméno

en: Label
cs: Popisek

en: View
cs: Zobrazit

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: User
cs: Uživatel

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Separator
cs: Oddělovač

en: To:
cs: Komu:

en: Active
cs: Aktivní

en: Block
cs: Blok

en: Private Messages
cs: Soukromé zprávy

en: Private messages
cs: Soukromé zprávy

en: Inbox
cs: Doručené zprávy

en: To
cs: Komu

en: Send private message
cs: Odeslat soukromou zprávu

en: From
cs: Od

en: Creation date
cs: Datum vytvoření

en: Last update
cs: Poslední obnova

en: 1 day
cs: 1 den

en: System
cs: Systém

en: Send
cs: Poslat

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Uninstall
cs: Odinstalovat

en: Ascending
cs: Vzestupně

en: Descending
cs: Sestupně

en: Size of textfield
cs: Velikost textového pole

en: Messages
cs: Zprávy

en: Form
cs: Formulář

en: 1 minute
cs: 1 minuta

en: Display type
cs: Typ zobrazení

en: Autocomplete matching
cs: Porovnávání s automatickým dokončováním

en: Delete link
cs: Odkaz "smazat"

en: Placeholder
cs: Zástupný řetězec

en: View mode
cs: Režim zobrazení

en: Owned by
cs: Vlastník
