Private Message (3.0.4) - en to eu translation catalogue (46 entries)

en: Default action
eu: Ekintza lehenetsia

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Author
eu: Egilea

en: Subject
eu: Gaia

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Edit
eu: Editatu

en: Message
eu: Mezua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: View
eu: Bista

en: Updated
eu: Eguneratuta

en: 1 hour
eu: Ordu bat

en: ID
eu: IDa

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Created
eu: Sortua

en: Separator
eu: Bereizlea

en: Active
eu: Aktiboa

en: Block
eu: Blokea

en: Url
eu: URLa

en: Private messages
eu: Mezu pribatuak

en: To
eu: Nori

en: From
eu: Nondik

en: Creation date
eu: Sortze data

en: Last update
eu: Azken eguneraketa

en: 1 day
eu: Egun 1

en: System
eu: Sistema

en: Send
eu: Bidali

en: Members
eu: Kideak

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Uninstall
eu: Desinstalatu

en: Ascending
eu: Goranzko

en: Descending
eu: Beheranzko

en: Notifications
eu: Jakinarazpenak

en: Size of textfield
eu: Testu eremuaren neurria

en: Messages
eu: Mezuak

en: Entity
eu: Entitatea

en: 5 minutes
eu: 5 minutu

en: 10 minutes
eu: 10 minutu

en: 30 minutes
eu: 30 minutu

en: Form
eu: Formularioa

en: 1 minute
eu: minutu 1

en: Display type
eu: Bistaratu mota

en: Autocomplete matching
eu: Patekatu osatze automatikoa

en: Delete link
eu: Ezabatu lotura
