Private Message (3.0.6) - en to oc translation catalogue (39 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Operations
oc: Accions

en: Author
oc: Autor

en: Subject
oc: Objècte

en: Actions
oc: Accions

en: Edit
oc: Modificar

en: Message
oc: Messatge

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: Label
oc: Etiqueta

en: View
oc: Veire

en: Updated
oc: Mes a jorn

en: 1 hour
oc: 1 ora

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: User
oc: Utilizaire

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Separator
oc: Separador

en: Active
oc: Actiu

en: Block
oc: Blòt

en: Url
oc: URL

en: To
oc: A

en: From
oc: De

en: Last update
oc: Darrièra mesa a jorn

en: 1 day
oc: 1 jorn

en: System
oc: Sistèma

en: Send
oc: Mandar

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Uninstall
oc: Desinstallar

en: Ascending
oc: Ascendent

en: Descending
oc: Descendent

en: Notifications
oc: Notificacions

en: Size of textfield
oc: Talha del camp de tèxte

en: Messages
oc: Messatges

en: Entity
oc: Entitat

en: Form
oc: Formulari

en: 1 minute
oc: 1 minuta

en: Display type
oc: Tipe d'afichatge

en: Delete link
oc: Ligam de supression

en: View mode
oc: Mòde de visualizacion
