Private Message (3.0.6) - en to pl translation catalogue (63 entries)

en: Default action
pl: Domyślna akcja

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Author
pl: Autor

en: Subject
pl: Tytuł

en: Actions
pl: Akcje

en: Edit
pl: Edytuj

en: Message
pl: Wiadomość

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Name
pl: Nazwa

en: Label
pl: Etykieta

en: View
pl: Widok

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: 1 hour
pl: 1 godzina

en: User
pl: Użytkownik

en: Created
pl: Utworzono

en: Active
pl: Aktywne

en: Block
pl: Blok

en: Url
pl: URL

en: Private Messages
pl: Prywatne Wiadomości

en: Private messages
pl: Prywatne wiadomości

en: Inbox
pl: Odebrane

en: To
pl: Do

en: Send private message
pl: Wyślij prywatną wiadomość

en: From
pl: Od

en: Creation date
pl: Data utworzenia

en: Last update
pl: Ostatnia aktualizacja

en: 1 day
pl: 1 dzień

en: Send
pl: Wyślij

en: Members
pl: Członkowie

en: Configuration
pl: Konfiguracja

en: Uninstall
pl: Odinstaluj

en: Ascending
pl: Rosnąco

en: Descending
pl: Malejąco

en: Notifications
pl: Powiadomienia

en: Size of textfield
pl: Rozmiar pola tekstowego

en: Messages
pl: Wiadomości

en: Entity
pl: Encja

en: Fade
pl: Zanikanie

en: 5 minutes
pl: 5 minut

en: 10 minutes
pl: 10 minut

en: 30 minutes
pl: 30 minut

en: 4 hours
pl: 4 godziny

en: 6 hours
pl: 6 godzin

en: Form
pl: Formularz

en: 1 minute
pl: 1 minuta

en: 12 hours
pl: 12 godzin

en: 3 minutes
pl: 3 minuty

en: Unblock
pl: Odblokuj

en: Display type
pl: Wyświetl typ

en: Autocomplete matching
pl: Dopasowanie podpowiedzi

en: Delete link
pl: Odnośnik usuwania

en: No new messages
pl: Brak nowych wiadomości

en: Placeholder
pl: Zaślepka

en: The message has been deleted.
pl: Wiadomość została skasowana.

en: View mode
pl: Tryb widoku

en: The author of the message.
pl: Autor wiadomości.

en: The recipient of the message.
pl: Odbiorca wiadomości.

en: Private message ID
pl: ID prywatnej wiadomości

en: Private message thread ID
pl: ID wątku prywatnej wiadomości.

en: Owned by
pl: Należy do

en: An autocomplete text field with tagging support.
pl: Pole tekstowe z autouzupełnianiem i obsługą etykietowania

en: Maximum number of autocomplete suggestions.
pl: Maksymalna liczba sugerowanych podpowiedzi.
