Private Message (3.0.7) - en to bo translation catalogue (39 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Actions
bo: བྱ་འགུལ

en: Edit
bo: བཟོ་བཅོས

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Name
bo: མིང

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: URL
bo: དྲ་གནས

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: 1 hour
bo: དུས་ཚོད་1

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Separator
bo: མཚམས་དབྱེ་བྱེད

en: Active
bo: སྤྱོད་ཆོག་པ

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Url
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: To
bo: སྐུར་ས

en: Last update
bo: གསར་སྒྱུར་སྔོན་མ

en: 1 day
bo: ཉིན་གཅིག

en: System
bo: མ་ལག

en: Send
bo: སྐུར་བ

en: Configuration
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Uninstall
bo: ཕྱིར་འདོར

en: Ascending
bo: ཇེ་མཐོ

en: Descending
bo: ཇེ་དམའ

en: Size of textfield
bo: ཡི་གེ་གནས་ཁོངས་ཀྱི་ཞེང་ཚད

en: Messages
bo: བརྡ་འཕྲིན

en: Entity
bo: དངོས་གཞི

en: Form
bo: རེའུ་མིག

en: Display type
bo: མངོན་འཆར་གྱི་རིགས

en: Autocomplete matching
bo: རང་འགུལ་ངང་ཟླ་སྒྲིག

en: Delete link
bo: སྦྲེལ་ཐག་བསུབ་ཁ

en: Display Type
bo: མངོན་འཆར་བྱེད་སྟངས།

en: View mode
bo: མཐོང་རིས་ཀྱི་རྣམ་པ
