Private Message (3.0.7) - en to sq translation catalogue (23 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Author
sq: Autori

en: Subject
sq: Subjekti

en: Actions
sq: Veprimet

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Message
sq: Mesazhi

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: View
sq: Shfaq

en: URL
sq: Adresa URL

en: User
sq: Përdoruesi

en: Created
sq: Krijuar

en: Active
sq: Aktiv

en: Block
sq: Bllokuar

en: Url
sq: Adresa Url

en: To
sq: Për

en: From
sq: Nga

en: Last update
sq: Rifreskimi i fundit

en: System
sq: Sistemi

en: Send
sq: Dërgo

en: Configuration
sq: Konfigurimi

en: Uninstall
sq: Çinstalo
