Private Message (3.0.7) - en to fi translation catalogue (50 entries)

en: Default action
fi: Oletustoiminto

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Author
fi: Tekijä

en: Subject
fi: Aihe

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Message
fi: Viesti

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: View
fi: Näytä

en: Updated
fi: Päivitetty

en: User
fi: Käyttäjä

en: Created
fi: Luotu

en: Separator
fi: Erotin

en: Active
fi: Voimassa

en: Block
fi: Lohko

en: Url
fi: Osoite

en: Private messages
fi: Yksityisviestit

en: To
fi: Osoitteeseen

en: From
fi: Lähettäjä

en: Creation date
fi: Luontipäivämäärä

en: Last update
fi: Viimeksi päivitetty

en: 1 day
fi: 1 päivä

en: System
fi: Järjestelmä

en: Send
fi: Lähetä

en: Members
fi: Jäsenet

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Uninstall
fi: Asennuksen poisto

en: Ascending
fi: Nouseva

en: Descending
fi: Laskeva

en: Notifications
fi: Ilmoitukset

en: Size of textfield
fi: Tekstikentän koko

en: Messages
fi: Viestit

en: Entity
fi: Entiteetti

en: Fade
fi: Himmennä

en: Slide
fi: Liu'uta

en: Form
fi: Kaavake

en: 1 minute
fi: 1 minuutti

en: Display type
fi: Näkymän tyyppi

en: Autocomplete matching
fi: Automaattinen täydennys

en: Delete link
fi: Poistolinkki

en: Display Type
fi: Näyttämisen tyyppi

en: Placeholder
fi: Paikkamerkki

en: View mode
fi: Näyttötila

en: Private message ID
fi: Yksityisviestin tunniste

en: Private message thread ID
fi: Yksityisviestiketjun tunniste

en: Owned by
fi: Omistaja

en: Maximum number of autocomplete suggestions.
fi: Automaattisten täydennysehdotusten maksimimäärä.
