Private Message (4.0.0-alpha3) - en to hu translation catalogue (73 entries)

en: Default action
hu: Alapértelmezés szerinti művelet

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Author
hu: Szerző

en: Subject
hu: Tárgy

en: Actions
hu: Műveletek

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Message
hu: Üzenet

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: Label
hu: Címke

en: View
hu: Megtekintés

en: URL
hu: Webcím

en: Updated
hu: Frissítve

en: 1 hour
hu: 1 óra

en: ID
hu: Azonosító

en: User
hu: Felhasználó

en: Created
hu: Létrehozva

en: Separator
hu: Elválasztó

en: Active
hu: Aktív

en: Block
hu: Blokk

en: Url
hu: Webcím

en: Private Messages
hu: Személyes üzenetek

en: Private messages
hu: Személyes üzenetek

en: Inbox
hu: Bejövő

en: To
hu: Hova

en: Send private message
hu: Személyes üzenet küldése

en: From
hu: Honnan

en: Creation date
hu: Létrehozás dátuma

en: Last update
hu: Legutóbbi frissítés

en: 1 day
hu: 1 nap

en: System
hu: Rendszer

en: Send
hu: Küldés

en: Members
hu: Tagok

en: Configuration
hu: Beállítás

en: Uninstall
hu: Eltávolítás

en: Ascending
hu: Növekvő

en: Descending
hu: Csökkenő

en: Notifications
hu: Értesítések

en: Size of textfield
hu: A szövegmező mérete

en: Messages
hu: Üzenetek

en: Entity
hu: Entitás

en: Fade
hu: Áttünés

en: Slide
hu: Csúsztatás

en: 5 minutes
hu: 5 perc

en: 10 minutes
hu: 10 perc

en: 30 minutes
hu: 30 perc

en: 4 hours
hu: 4 óra

en: 6 hours
hu: 6 óra

en: Form
hu: Űrlap

en: 1 minute
hu: 1 perc

en: 12 hours
hu: 12 óra

en: 3 minutes
hu: 3 perc

en: Unblock
hu: Feloldás

en: Display type
hu: Megjelenítés típusa

en: Autocomplete matching
hu: Automatikus kiegészítés módja

en: Delete link
hu: Törlés hivatkozása

en: Display Type
hu: Megjelenítés típusa

en: No new messages
hu: Nincs új üzenet

en: Placeholder
hu: Helykitöltő

en: Field prefix
hu: Mező előtag

en: View mode
hu: Nézetmód

en: The author of the message.
hu: Az üzenet szerzője.

en: The recipient of the message.
hu: Az üzenet címzettje.

en: Private message ID
hu: Személyes üzenet azonosítója

en: Private message thread ID
hu: Személyes üzenet szálazonosítója

en: Owned by
hu: Tulajdonos:

en: An autocomplete text field with tagging support.
hu: Egy automatikusan kiegészített szövegmező a címkézés támogatásával.

en: The time that the entity was created.
hu: Az entitás létrehozásának ideje.

en: Enable notifications
hu: Értesítések engedélyezése

en: Private Message Inbox
hu: Bejövő személyes üzenetek

en: Private Message Notification
hu: Személyes üzenetek értesítései

en: Maximum number of autocomplete suggestions.
hu: Az automatikusan kiegészített javaslatok számának felső határa.
