Private Message (4.0.0-alpha4) - en to jv translation catalogue (26 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Author
jv: Penulis

en: Subject
jv: Subyek

en: Actions
jv: Aksi

en: Edit
jv: Sunting

en: Message
jv: Pesen

en: Settings
jv: Sétingan

en: Name
jv: Jeneng

en: Label
jv: Judul

en: View
jv: Tampilan

en: Updated
jv: Wis anyar

en: User
jv: Panganggo

en: Created
jv: Digawé

en: Separator
jv: Watesan

en: Active
jv: Aktif

en: Block
jv: Blok

en: To
jv: Marang

en: Last update
jv: Update mutakhir

en: Send
jv: Kirim

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: Uninstall
jv: Dicopot

en: Size of textfield
jv: Ukuran field tèks

en: Fade
jv: Bureng

en: Slide
jv: Geser

en: 1 minute
jv: 1 menit
