Private Message (4.0.0-alpha4) - en to nn translation catalogue (25 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Author
nn: Forfattar

en: Subject
nn: Emne

en: Actions
nn: Handlingar

en: Edit
nn: Rediger

en: Message
nn: Melding

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Label
nn: Etikett

en: View
nn: Sjå på

en: Updated
nn: Oppdatert

en: User
nn: Brukar

en: Created
nn: Laga

en: Active
nn: Aktiv

en: Block
nn: Blokk

en: To
nn: Til

en: From
nn: Frå

en: Last update
nn: Siste oppdatering

en: Configuration
nn: Oppsett

en: Uninstall
nn: Avinstaller

en: Ascending
nn: Stigande

en: Descending
nn: Synkande

en: 12 hours
nn: 12 timar

en: Delete link
nn: Slett lenke
