Private Message (8.x-1.0-beta3) - en to ro translation catalogue (30 entries)

en: Cancel
ro: Anulare

en: Message
ro: Mesaj

en: Settings
ro: Setări

en: Label
ro: Etichetă

en: Updated
ro: Actualizat

en: User Name
ro: Nume utilizator

en: Created
ro: Creat

en: Private Messages
ro: Mesaje private

en: From
ro: De la

en: Uninstall
ro: Dezinstalați

en: Ascending
ro: Crescător

en: Descending
ro: Descrescător

en: Messages
ro: Mesaje

en: Entity
ro: Entitate

en: Form
ro: Formular

en: Display type
ro: Tipul de afișare

en: Private Message
ro: Mesaj privat

en: View mode
ro: Mod de vizualizare

en: Create Private Message
ro: Scrieți un mesaj privat

en: Private Message Threads
ro: File de mesaje private

en: Configure private messages
ro: Configurați mesajele private

en: Configure private message entities
ro: Configurarea entităților mesajelor private

en: Configure private message thread entities
ro: Configurați entitățile firului de mesaje private

en: Use private messaging system
ro: Utilizați sistemul de mesagerie privată

en: Administer private messages
ro: Administrați mesajele private

en: Administer private message module
ro: Administrați modulul de mesaje private

en: Load Previous
ro: Încărcați anterior

en: Private Message Thread
ro: Firul mesajelor private

en: Configuration settings for private messages
ro: Setări de configurare pentru mesajele private

en: Prepare the private message module for uninstallation
ro: Pregătiți modulul de mesaje private pentru dezinstalare
