Private Message (8.x-2.0-beta16) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
ga: Cealaigh

en: 1 hour
ga: uair amháin

en: Created
ga: Cruthaithe

en: 1 day
ga: Lá amháin

en: 1 minute
ga: Nóiméad amháin
