Private Message (8.x-2.0-beta6) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Weight
hi: मान

en: Label
hi: लेबल

en: Roles
hi: भूमिका

en: Duration
hi: अवधि

en: Weight for @title
hi: @title के लिए वजन
