Private Message (8.x-2.0-beta6) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Weight
fa: وزن

en: Label
fa: برچسب

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: Duration
fa: مدت

en: Values
fa: مقادیر

en: Weight for @title
fa: وزن @title
