Private Message (8.x-2.0-beta6) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Weight
uk: Вага

en: Label
uk: Мітка

en: Roles
uk: Ролі

en: Duration
uk: Тривалість

en: Values
uk: Значення

en: Icon path
uk: Шлях до піктограми

en: If you don't have direct file access to the server, use this field to upload your icon.
uk: Якщо у вас немає прямого доступу до сервера, використовуйте це поле для завантаження піктограми.

en: Private Message
uk: Приватне повідомлення

en: Weight for @title
uk: Вага для @title
