Private Message Flood Protection (2.0.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Roles
bo: འགན་ནུས

en: Duration
bo: དུས་ཡུན

en: Posts
bo: གསར་སྤེལ

en: Weight for @title
bo: @title་ལ་ལྗིད་ཚད
