Private Message Flood Protection (2.0.0-alpha1) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Weight
it: Peso

en: Label
it: Etichetta

en: Roles
it: Ruoli

en: Duration
it: Durata

en: Limit
it: Limite

en: Posts
it: Messaggi

en: Values
it: Valori

en: Weight for @title
it: Peso per @title
