Private Message Flood Protection (2.0.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Weight
ku: سەنگ

en: Label
ku: پێناس

en: Roles
ku: ڕۆڵەکان

en: Posts
ku: پەیامەکان

en: Weight for @title
ku: سەنگ بۆ @title
