Private Message Flood Protection (2.0.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Weight
ru: Вес

en: Label
ru: Метка

en: threads
ru: обсуждения

en: Roles
ru: Роли

en: Duration
ru: Продолжительность

en: Limit
ru: Предел

en: Posts
ru: Сообщения

en: posts
ru: публикации

en: Values
ru: Значения

en: Private Message
ru: Личное сообщение

en: Weight for @title
ru: Вес @title
