Private Message Flood Protection (2.0.0-alpha2) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Weight
fa: وزن

en: Label
fa: برچسب

en: Roles
fa: نقش‌ها

en: Duration
fa: مدت

en: Limit
fa: محدوده

en: Posts
fa: ارسال‌ها

en: Values
fa: مقادیر

en: Weight for @title
fa: وزن @title
