Private Message Flood Protection (2.0.0-alpha4) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Weight
az: Çəki

en: Roles
az: Rollar

en: Duration
az: Müddət

en: Posts
az: Postlar

en: Values
az: Qiymətlər

en: Weight for @title
az: @title üçün çəki
